Знижений гемоглобін - це патологічний стан

Дуже часто серед дорослих побутує хибна думка про те, що низький гемоглобін у дитини - це спільна родинна ознака, так як у батьків часто рівень гемоглобіну протягом життя знижений.

Це категорично не правильна думка.

         Як для дорослих так і для дітей – це є патологічний стан. Особливо виражена ця проблема у дітей, адже, не забуваймо, дитячий організм знаходиться в стані постійного росту та розвитку, набирається сил, гормонально перебудовується.

І для цих процесів потрібен кисень, а він може бути отриманий тільки з плином крові, при безпосередній участі гемоглобіну. Тому, коли ви помічаєте, що ваша дитина бліда, швидко втомлюється, підвищено дратівлива, погано запам’ятовує та любить їсти щось не їстівне (крейда, штукатурка, мило, земля) пригадайте, коли останній раз ви робили розгорнутий загальний аналіз крові дитині.

З отриманим результатом ви можете звернутися по допомогу до дитячого гематолога. Дитячий гематолог поможе відновити рівень гемоглобіну, а отже дитина відновить власний імунний захист і зможе боротися з інфекціями, які підстерігають її в осінньо-зимовий період.

А зекономлені гроші батьки зможуть використати на даруночки дітям, а це, як відомо, для дітей завжди величезне ЩАСТЯ)))

Здоров’я нам дорослим та нашим дітям)))

Зоряна Вовк – к.мед.н., доцент,  педіатр, дитячий гематолог

Записатись на прийом

Про нас

Медична практика
"Доктор Царук"

м.Івано-Франківськ
вул. Бандери, 79

моб.тел.: 098 118 14 14    
моб.тел.: 066 813 01 60

email: medicineforyou@ukr.net

Графік роботи

Чекаємо на Вас:

Пн. - Пт.: 09-00 - 18-00
Сб.: 09-00 - 15-00
Нд.: Вихідний

Підпиcка на новини

Записатись на прийом