Вовк Зоряна : «Навчання для лікаря є життєво необхідним»

Лікар-гематолог закладу, к.мед.н, доцент Зоряна Вовк прийняла участь у конференції та симпозіумі, де були представлені нові наукові дані у розділі дитяча гематологія та імунологія.

18 квітня 2018 року в м.Києві відбулася спеціалізована науково-практична конференція "Передовий досвід діагностики в онкогематології".

Лікарі та науковці відмічали, що нажаль, онкогематологічна патологія зростає, особливо гостро це питання стоїть в дитячому віці. Бути настороженими мають бути не тільки лікарі, але й батьки, адже саме вони першими можуть побачити зміни в фізичному стані дитини.

Прояви захворювання дуже вдало "маскуються" під різні хвороби, навіть такі "безневинні та самовиліковувані" як простудні, тому простий загальний аналіз крові може помогти вчасно розпізнати проблему.

Дана конференція надала масу цікавої та актуальної інформації, яка поможе спеціалістам у розв'язанні багатьох назрілих діагностичних питань.

А  26-27 квітня в м.Києві під егідою програми "J Project" відбувся 16 науково-практичний симпозіум з міжнародною участю "Діагностика та лікування гематологічної патології у дітей із первинними імунодефіцитами".

Розбір спільних актуальних питань у роботі, як лікарів - гематологів так і лікарів-імунологів, є позитивним,тому що працюючи разом і в одному напрямку - виграє наш спільний пацієнт.

Записатись на прийом

Про нас

Медична практика
"Доктор Царук"

м.Івано-Франківськ
вул. Бандери, 79

моб.тел.: 098 118 14 14    
моб.тел.: 066 813 01 60

email: medicineforyou@ukr.net

Графік роботи

Чекаємо на Вас:

Пн. - Пт.: 09-00 - 18-00
Сб.: 09-00 - 15-00
Нд.: Вихідний

Підпиcка на новини

Записатись на прийом