Весна минула у навчанні

Лікар-ендокринолог, дієтолог закладу, к.мед.н., доцент Ольга Бобрикович отримала нові знання під час участі у ряді конференцій які відбулись у м. Києві. 

Так 29-30 березня 2018 року в НМАПО імені П. Л. Шупика пройшла ювілейна XX Національна Школа гастроентерологів, гепатологів України «Шляхи підвищення якості профілактики, діагностики та лікування захворювань органів травлення». Під час роботи Школи висвітлювались найсучасніші досягнення і проблемні питання діагностики та лікування пацієнтів із патологією органів травлення. Запрацювала секція «Академія здорового харчування», в рамках якої висвітлювались питання профілактичного та лікувального харчування.

Доповідачами на Школі були провідні фахівці України та інших країн світу (Японія, Великобританія) в галузі гастроентерології, дієтології, ендоскопії.

20 квітня 2018 року відбулася щорічна науково-практична конференція з теми «Актуальні питання дитячої нутріціології» Основну увагу провідні фахівці України, у своїх доповідях, приділили актуальним питанням щодо проблем харчової алергії та харчової непереносимості, гастроентерологічні прояви алергії та можливості її корекції.

Окрему увагу приділено питанням шлунково-кишкових розладів у дітей, зокрема: диференціальна діагностика абдомінального болю, профілактика та усунення цих розладів. Розглянуто шляхи корекції функціонального закрепу у дітей та патогенетична терапія діарейного синдрому у малюків.

Крім того, за участю психологів, детально розглянуто актуальне питання сьогодення – нервова анорексія у дітей. Ця проблема стосується більш дівчаток, які намагаються схуднути, але не завжди фізіологічним шляхом. 

17-18 травня  відбулась ХІ науково-практична конференція «Сучасні аспекти раціонального харчування», де були представлені нові наукові дані у проблемах здорового, профілактичного та лікувального харчування. Ряд тем були присвячені мікробіоті людини, її впливу на патогенез внутрішніх хвороб та можливості ефективної корекції. Жваве обговорення викликали також теми дієтотерапії у лікуванні ожиріння, недостатності харчування, гастроентерологічних розладів, вітамінній та мікроелементній недостатності.

Вчимося новинам у медицині для покращення послуг нашим клієнтам.

Записатись на прийом

Про нас

Медична практика
"Доктор Царук"

м.Івано-Франківськ
вул. Бандери, 79

моб.тел.: 098 118 14 14    
моб.тел.: 066 813 01 60

email: medicineforyou@ukr.net

Графік роботи

Чекаємо на Вас:

Пн. - Пт.: 09-00 - 18-00
Сб.: 09-00 - 15-00
Нд.: Вихідний

Підпиcка на новини

Записатись на прийом