Про відзначення Міжнародного дня передчасно народженої дитини.

17 листопада Україна відзначила Міжнародний день передчасно народженої дитини.

За статистикою близько 11% дітей у світі народу раніше терміну, в Україні - це 20 тисяч малюків на 340 тисяч новонароджених.

За 2017 рік у пологових стадіонах Івано-Франківської області народілося 13641 дітей. Відсоток дочасно народжених дітей становить 3,7%. Серед них високий рівень смертності. Тому надзвичайно важливим є динамічне спостереження, підтримка, підтримка, реабілітація та медичний супровід передчасно народжених малюків.

 Кожна п'ятнадцятирічна дитина в Україні ведеться передчасно! Статистика лякає чи не так? А ще більше лякає те, що вони можуть не вижити. Вони з'являються на світ з екстремальною маленькою вагою і відразу після народження наступає період виходу, який може тривати від кількох тижнів до декількох місяців.

Увійдіть в цей час до серйозних схвалених калатів, а малеча буде жити і розвиватись завдяки апаратам, здатним замінити життєво необхідні функції та органи, які просто не будуть розвиватися достатньо через непередбачувані народження. Народження дітей з дуже малої маси тіла на сьогодні залишається проблемою більшого соціального характеру.

Якщо розглянути цю проблему в медичному аспекті, то тут буде дуже багато невирішених питань. Це відсутність мікрорабораторії, аналізатори газів крові, без яких важливо провести ефективну ШВЛ.

Міжнародний день передчасно народжених малюків - це день перемоги як самих дітей, так і їх батьків, лікарів, які щоденно виходять.

Цього року святково влаштовувала громадська організація «Асоціація батьків передчасно народжених дітей« Ранні пташки ».

Напередодні Міжнародний день передчасно народженої дитини - 16 листопада представники асоціації батьків виступають за обласний педагогічний центр та обласну дитячу лікарню з відповідними проблемами, які мають певний шлях виходу на передній план народів, а також інформування про асоціації «Ранні пташки», про підтримку виходжування, можливе безкоштовне отримання знижок, яка дає можливість знищення в медичних закладах, аптеках, магазинах, реабілітаційних центрах.

Картка знижок є ініціативою батьків, яка підтримує вже багато закладів в Україні.

У Івано-Франківську медичний заклад "Медична практика доктор Царук" підтримує ініціативу батьків.

17 листопада в конференц-залі готелю «Надія» відбулася «Свята малюка», всі вони запросили на свято, щоб знову зустрітися і привітати з успіхом, повідомити про вступ до допомоги. .

Д.мед.н., професор, лікар - неонатолог Зоряна Кочерга

Записатись на прийом

Про нас

Медична практика
"Доктор Царук"

м.Івано-Франківськ
вул. Бандери, 79

моб.тел.: 098 118 14 14    
моб.тел.: 066 813 01 60

email: medicineforyou@ukr.net

Графік роботи

Чекаємо на Вас:

Пн. - Пт.: 09-00 - 18-00
Сб.: 09-00 - 15-00
Нд.: Вихідний

Підпиcка на новини

Записатись на прийом