Про саміт та навчання

Керівник закладу Олександа Царук нещодавно повернулася з новими враженнями та знаннями з Всеукраїнського медичного саміту, що відбувся у м.Києві 2 серпня 2018 року.

Вона сказала:«Будучи керівником, власником медичної практики «Доктор Царук», необхідно бути професіоналом в своїй спеціальності, а також  добрим маркетологом,психологом, бізнесменом,розумно управляти персоналом і мати «кейси» на всі ситуації. Це непросто. Це НОВА КУЛЬТУРА в бізнесі. Тому я була на саміті і навчалась у найкращих фахівців в Україні.Нам треба навчити людей СЬОГОДНІ платити мало ( за профілактичні огляди та обстеження), щоб ЗАВТРА не платити багато( у разі хвороби).Будемо разом з командою закладу втілювати все це у життя.»

Бізнес-констуктор в приватній медицині – це еталонна картинка роботи медичного закладу і практичні інструменти для втілення її в життя,набір практичних порад щодо взаємодії з командою ,

маркетингові стратегії, які довели свою ефективність на ринку медичних послуг.

Все це було на Всеукраїнському медичному саміті - як концентрат практичних знань про управління бізнесом в медичному секторі України, які допомагають зміцнитися на ринку і отримувати бажаний прибуток на постійній основі.

Записатись на прийом

Про нас

Медична практика
"Доктор Царук"

м.Івано-Франківськ
вул. Бандери, 79

моб.тел.: 098 118 14 14    
моб.тел.: 066 813 01 60

email: medicineforyou@ukr.net

Графік роботи

Чекаємо на Вас:

Пн. - Пт.: 09-00 - 18-00
Сб.: 09-00 - 15-00
Нд.: Вихідний

Підпиcка на новини

Записатись на прийом