Про PrimePEDIATRICS 2019

20- 21 квітня у Києві відбувається PrimePEDIATRICS 2019 – це перший в Україні педіатричний конгрес, який проведиться відповідно до вимог та стандартів 
Європейської академії безперервної медичної освіти та безперервного професійного розвитку (European CME-CPD Academy).

Громадська спілка «Українська Академія Педіатричних спеціальностей» об’єднала зусилля різних громадських організацій та асоціацій для того, щоб лікар первинної ланки, який надає допомогу дітям, отримав найсучаснішу інформацію з перших уст.

Вітчизняні та закордонні фахівці, педіатри та спеціалісти «вузького» профілю, лекції, майстер- класи, тренінги та розбір складних клінічних випадків. PRIME PEDIATRICS 2019 – це цікаві зустрічі, конструктивне спілкування, безперервний професійний розвиток, все це є тут.
На ньому представлені сучасні тенденції діагностики та лікування основних захворювань дитячого віку, що грунтуються на рекомендаціях основних професійних світових організацій.

В рамках засідання ревматологічної секції виступить консультант Медичної практики « Доктор Царук» д.мед.н.професор Синоверська О.Б., лікар з великим стажем роботи та заслуженим авторитетом, як в практичній медицині, так і у роботі науковця.
Для нашого закладу Професор О.Б.Синоверська привезе новини медицини, які будуть застосовані для наших клієнтів, з найбільшою вигодою для їх здоровя та життя.

Записатись на прийом

Про нас

Медична практика
"Доктор Царук"

м.Івано-Франківськ
вул. Бандери, 79

моб.тел.: 098 118 14 14    
моб.тел.: 066 813 01 60

email: medicineforyou@ukr.net

Графік роботи

Чекаємо на Вас:

Пн. - Пт.: 09-00 - 18-00
Сб.: 09-00 - 15-00
Нд.: Вихідний

Підпиcка на новини

Записатись на прийом