ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА- ЦЕ ВАЖЛИВО

Керівник закладу Олександра Царук прийняла участь у роботі семінару: «Українські стандарти і Європейський досвід: питання санепідрежиму в медустановах», що проводився 16 травня 2019р  у м.Києві.

На семінарі  підняті дуже актуальні теми, які відіграють ключову роль у роботі кожному медичного закладу.

А саме:

  1. «Актуальні питання епідеміологічної безпеки в медичній установі»

Бакуліна Галина, зав організації епід.досліджень Оболонського міжрайонного відділу лабораторних досліджень КГЛЦ МОЗ України.

  1. «Санітарно-епідеміологічний режим в Україні: нормативне законодавство, основні вимоги та стандарти роботи в лікувальному закладі»

Катреча Людмила, Провідний спеціаліст Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» (SOIC). Аспірант Національного університету біоресурсів і природокористування України. Координатор проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».3.  «Європейська система гігієнічної прибирання в медичних центрах і госпіталях»Сухарєв Євген, Регіональний представник Vermop Salmon GmbH, Німеччина.Запсновник Kyiv Cleaning School (KCS). Сертифікований фахівець і практикуючий тренер з питань медичного клінінгу. 4. «Екологічна відповідальність бізнесу: турбота про навколишнє середовище».Віталій Зуєв, Регіональний менеджер компанії Diversey, Україна 5. «Європейський підхід та європейські стандарти в частині організації служби санітарно-епідеміологічного контролю і благополуччя пацієнтів»Кшиштоф Шафранський (Krzysztof Szafrański), Керівник регіону Північно-Східна Європа, Польща.Нові знання , отримані на семінарі, допоможуть персоналу закладу працювати з дотримання сучасних вимог та стандартів.

Записатись на прийом

Про нас

Медична практика
"Доктор Царук"

м.Івано-Франківськ
вул. Бандери, 79

моб.тел.: 098 118 14 14    
моб.тел.: 066 813 01 60

email: medicineforyou@ukr.net

Графік роботи

Чекаємо на Вас:

Пн. - Пт.: 09-00 - 18-00
Сб.: 09-00 - 15-00
Нд.: Вихідний

Підпиcка на новини

Записатись на прийом