З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КЛІНІКА ! НАМ 1 РІК !

МЕДИЧНА ПРАКТИКА " ДОКТОР ЦАРУК " ВІДСВЯТКУВАЛА СВІЙ ПЕРШИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ !

Свято пройшло у тісному родинному колі , де були батьки керівника закладу Лесі Царук, родичі, друзі, керівники та працівники кафедр ІФНМУ, і звичайно, всі працівники клініки.

Лунали спогади і побажання, згадували про кроки створення клініки, про помилки та перемоги. Бо успіх приходить до тих, хто 9 раз впав, але 10 раз піднявся…

Було непросто, але колектив закладу своєю відданою працею щоденно надає клієнтам сучасну спеціалізовану медичну допомогу , створює атмосферу затишку та комфорту, з любов’ю та повагою відноситься до кожного клієнта закладу.

Вітаючи присутніх на торжестві, Леся Царук сказала: « В першу чергу хочу подякувати своїй Родині за підтримку і допомогу в здійсненні моєї мрії! 
З відчуттям вдячності та поваги відношусь до кожного працівника закладу та всіх людей, хто долучився до нашої спільної справи. 
Насправді, кожен з нас доклав багато років життя, багато зусиль, щоб стати достойними лікарями-професіоналами. Тому, що всі свої знання і уміння ми використовуємо для одужання наших пацієнтів. Ми працюємо для того, щоб наш пацієнт був здоровим, а не пацієнт хворіє для того, щоб ми мали роботу. 
Я надзвичайно рада, що кожен з Вас є найкращим фахівцем, тому що це - не оплачена реклама, не команда «зверху» створює чергу запису в клініку, а заслужена повага пацієнтів до кожного з Вас.
Якщо виконувати роботу з любов’ю і щирим серцем, то така справа заслуговує найвищого успіху!
Я пишаюся усіма Вами! Я дякую за довіру до мене, як керівника закладу.»

Стартуємо на другий рік роботи!

Записатись на прийом

Про нас

Медична практика
"Доктор Царук"

м.Івано-Франківськ
вул. Бандери, 79

моб.тел.: 098 118 14 14    
моб.тел.: 066 813 01 60

email: medicineforyou@ukr.net

Графік роботи

Чекаємо на Вас:

Пн. - Пт.: 09-00 - 18-00
Сб.: 09-00 - 15-00
Нд.: Вихідний

Підпиcка на новини

Записатись на прийом