Керівник закладу Олександра Царук прийняла участь у роботі семінару: «Українські стандарти і Європейський досвід: питання санепідрежиму в медустановах», що проводився 16 травня 2019р  у м.Києві.

На семінарі  підняті дуже актуальні теми, які відіграють ключову роль у роботі кожному медичного закладу.

П'ятий Всеукраїнський з'їзд  дитячих кардіологів з Міжнародною участю відбувся 16-17 травня 2019 року у місті Києві.

На заході українськими та іноземними спеціалістами освітлені актуальні питання дитячої кардіології, кардіохірургії та сучасних методів діагностики та лікування вроджених вад серця. У роботі з'їзду приймали участь лікарі медичної практики «Доктор Царук»: керівник закладу, к.мед.н., лікар ультразвукової діагностики, доцент Олександра Царук і лікар ультразвукової діагностики Оксана Сопотик. В Україні щороку налічується 5 тисяч дітей з вродженими аномаліями серцево-судинної системи, 40% яких знаходяться в критичному стані з перших годин життя. Більшість з них потребують кардіохірургічної допомоги. Від вчасної професійної кваліфікованої діагностики та невідкладного транспортування дитини до кардіохірургічного центру залежить не просто успіх лікування, а й без перебільшення - життя дитини. Завдяки постійному удосконаленню методів лікування та професіоналізму наших лікарів, діти з вадами серця отримують шанси на повноцінне життя та інтеграцію в сучасне суспільство.

Вітаємо кожного працівника Медичної практики 
" Доктор Царук" і всі Ваші родини, вітаємо усіх наших маленьких і дорослих клієнтів, усіх друзів та колег з освяченим світлом добра - ВЕЛИКОДНЕМ ! 
Хай здоров'я та добробут не минають Ваші родини, а доброта та милосердя - Ваших сердець!
ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

ВІТАЄМО УСІХ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР, ЯКІ Є ПЕРШИМИ ПОМІЧНИКАМИ ЛІКАРІВ,ЧЕСНО І ЯКІСНО ВИКОНУЮТЬ СВОЇ ПРОФЕСІЙНІ ОБОВЯЗКИ, МАЮТЬ МИЛОСЕРДЯ ТА СПІВЧУТТЯ ДО ПАЦІЄНТІВ !  ЦІНУЄМО ВАШУ ПРАЦЮ!!!

На курсах неонатологів, що відбулися у Івано-Франківському обласному перинатальному центрі 8 травня 2019 року, зібралося багато лікарів-неонатологів з усіх районів та міст області. Для них представили сучасні теми для підвищення рівня знань лікарів та провели активне спілкування:

1.Вади розвитку , що супроводжуються кишковою непрохідністю у дітей.( д.мед.н.професор В.П.Притула)

2.Коорктація аорти. Рання діагностика у немовлят та моніторинг.

( к.мед.н., доцент О.Я.Царук).

3.Харчова алергія та підходи до профілактики у дітей раннього віку

( д.м.н. професор Няньковська О.С.)

4.Антибіотикорезистентна діарея у немовлят(к.мед.н., асистент Кузенко О.В.).

Підвищення кваліфікації лікарів - рятує здоров’я та життя дітей, бо це вчасно проведена профілактика,вірно встановлені діагнози, вчасне лікування.

Записатись на прийом

Про нас

Медична практика
"Доктор Царук"

м.Івано-Франківськ
вул. Бандери 60/1

моб.тел.: 098 118 14 14    
моб.тел.: 066 813 01 60

email: medicineforyou@ukr.net

Графік роботи

Чекаємо на Вас:

Пн. - Пт.: 09-00 - 18-00
Сб.: 09-00 - 15-00
Нд.: Вихідний

Підпиcка на новини

Записатись на прийом