27 грудня і 9 січня Консультації дітей з  хірургічною патологією

27 грудня 2019 року  та 9 січня 2020 року

прийом дітей з складною хірургічною патологією
буде проводити Притула Василь Петрович, доктор медичних наук, професор кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця з м.Києва.

До огляду та консультацій можна направляти дітей , у яких виявлено складну хірургічну патологію.

Пацієнтам необхідно мати з собою виписки та аналізи.

Прийом проводиться за попереднім записом:
через сайт закладу tsaruk.if.ua ,

Ел.пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

по вайберу тел. 098 118 14 14,
чи по телефонах 066 813 01 60;
098 118 14 14.

Швидка діагностика аналізу сечі

 

У закладі впроваджено проведення експрес-діагностики аналізу сечі з використанням тест-смужок ( виробник США) на виявлення вмісту ряду речовин в сечі та встановлення окремих показників .

Визначається наступне:

уробіліноген
білірубін
кетони
кров
білок
нітрити
лейкоцити
глюкоза
питома вага
РН сечі.

Цей метод дозволяє спеціалістам пришвидчити встановлення діагнозу та проведення диференційної діагностики.

Це важливо, бо вчасна діагностика- вчасне адекватне лікування!

ШВИДКА ТА ЯКІСНА ДІАГНОСТИКА ЗОРУ

 

У нашому закладі проводиться  безконтактна бінокулярна рефрактометрія для дітей у віці від 2-3 міс життя та для дорослих в будь-якому віці.

Обстеження проводиться лікарем офтальмологом з допомогою сучасного портативного приладу - «2WIN by Adaptica».

Апарат вимірює рефракцію, тобто заломлюючу силу обох очей одночасно і вказує косину у градусах, визначає прозорість середовищ ока, наявність амбліопії.

Діагностувати у такий спосіб зручно, швидко, а дані є достовірними.

Є можливість проводити обстеження у малоконтактних пацієнтів-наприклад з аутизмом, оскільки даний метод не потребує зорового контакту з лікарем.

Наявність передових технологій дозволяє провести необхідне діагностичне обстеження органу зору у дорослих та дітей, а надалі правильно підібрати корекцію зору чи призначити відповідне лікування ( за показами).

Обстеження зору - це безконтактна та безболісна процедура. Саме тому, всі наші пацієнти почувають себе комфортно та довіряють нам.

Якщо у Вас є проблеми з зором- зверніться до фахівця!

#медичнапрактикацарук #доктор_царук #обстеження_зору #грицак_жанна #лікар_офтальмолог

5 хвилин - ТЕСТ НА ВИЯВЛЕННЯ АНТИГЕНІВ СТРЕПТОКОКУ

5 хвилин - ТЕСТ НА ВИЯВЛЕННЯ АНТИГЕНІВ СТРЕПТОКОКУ ГРУПИ А.

Стрептококи групи А- часті збудники в організмі людини, які можуть спричинити серйозні інфекції, такі як фарингіт, інфекція дихальних шляхів, імпетиго, ендокардит, менінгіт, скарлатина, сепсис та артрит.

Залишені без лікування, ці інфекції можуть призвести до серйозних ускладнень, включаючи ревматичну лихоманку, ураження нирок- гломерулонефрит та перитонзилярний абсцес.

Традиційні процедури ідентифікації інфекції стрептококами групи A передбачають виділення та ідентифікацію життєздатних організмів за допомогою методів, що вимагають від 24 до 48 годин або довше.

Швидкий тест на стрептокок групи А – це дослідження для якісного виявлення наявності антигенів стрептокока групи А у зразках мазків з горла, що забезпечує результати протягом 5 хвилин.

Це дає лікарю можливість швидко провести диференційну діагностику від інших інфекцій, що викликають подібне ураження горла ( віруси, мікоплазми, хламідіі тощо), та призначити відповідне лікування.

Вартість обстеження-150 грн.

Проводиться – щоденно , за призначенням лікаря.

#Доктор_Царук #стрептокок_обстеження #медична_практика_царук #лор #дитячий_лор #болить_горло

11 жовтня 2019 Консультаціїї дітей з хірургічною патологією

11 жовтня 2019 року
прийом дітей з складною хірургічною патологією
буде проводити Притула Василь Петрович, доктор медичних наук, професор кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця з м.Києва.

До огляду та консультацій можна направляти дітей , у яких виявлено складну хірургічну патологію.
Пацієнтам необхідно мати з собою виписки та аналізи.

Прийом проводиться за попереднім записом:
через:
сайт закладу tsaruk.if.ua ,
по вайберу тел. 098 118 14 14,
по телефонах 066 813 01 60;
098 118 14 14
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пневмококові захворювання: що про них відомо та як від них захиститися

Пневмокок (Streptococcus pneumoniae) - це патогенна бактерія, яка передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є збудником таких захворювань, як пневмонія, плеврит, бактеріальний менінгіт, синусит, гострий середній отит, артрит, ендокардит, сепсис.

Пневмокок також часто ускладнює перебіг грипу. Найвищий рівень захворюваності на важкі пневмококові інфекції реєструється в дітей віком до 5 років і людей старше 50 років. Смертність дітей від пневмококової інфекції досягає 50%!

Існує щонайменше 80 серотипів (різновидів) пневмококу. Його можна виявити в носоглотці 80% дітей, що відвідують дитячі дошкільні заклади. І хоча носійство цього мікроорганізму – це не патологія, та ми не можемо спрогнозувати, чи захворіє дитина, носоглотка якої ним заселена. Проте ми можемо запобігти розвитку інвазивних пневмококових захворювань: для цього існує єдиний спосіб – вакцинація.

В Україні вакцинація проти пневмококової інфекції не включена до обов’язкових профілактичних щеплень календаря та не фінансується державою. Дане щеплення в Україні з 2014 р. внесене до переліку рекомендованих щеплень МОЗ, тобто доступним воно є лише у приватних медичних закладах. У понад 100 країнах світу більше 10-ти років проводять масову вакцинацію від пневмококової інфекції, що сприяло зниженню рівня захворюваності і смертності, особливо серед дітей віком до 5 років. Так, темпи інвазивної пневмококової хвороби знизилися на 82% у США з 2000 року. За оцінками експертів, у країнах Європи вакцина Превенар 13 за попередні 3 роки використання запобігла більш, ніж 30 000 випадків інвазивної пневмококової хвороби та 3000 смертей.

Існує два види вакцин, які допомагають запобігти пневмококовим захворюванням:

- Пневмококова кон'югована вакцина: PCV13 або Превенар 13 (захищає від 13 серотипів бактерії), Синфлорикс (10 штамів пневмококу + нетипована гемофільна паличка). Ефективність обох вакцин у захисті від захворювань, зумовлених пневмококом, є аналогічною.

- Пневмококова полівалентна полісахаридна вакцина (PPSV23 або Пневмо 23, Пневмовакс 23) – захищає від 23 серотипів бактерії. Формує імунітет тільки в дорослих та дітей віком старше 2-х років. Для дітей віком до 2-х років така вакцина не є ефективною.

В Україні офіційно зареєстровані Превенар 13 (виробник Wyeth Pharmaceuticals для Pfzer H.C.P.Corporation, США) та Синфлорикс (виробник GlaxoSmithKline, Бельгія).

Вакцинація проводиться:

Синфлориксом – дітям віком від 6 тижнів до 5 років життя;

Превенар 13 - дітям віком від 6 тижнів до 5 років життя,

  • у дорослих віком 50 років і старше,

                     - дітям після 5 років і дорослим, що відносяться до групи ризику (наявні хронічні захворювання органів дихання: бронхіальна астма, бронхоектатична хвороба, бронхіт; цукровий діабет, гіпертензія, часто хворіють бактеріальними інфекціями, імунодефіцитні стани, анатомічна аспленія, цироз печінки, прийом гормональних препаратів, хвороба Ходжкіна, ВІЛ-інфіковані особи, серповидно-клітинна анемія, хронічна ниркова недостатність, онкогематологічні захворювання; особи з неврологічними захворюваннями (порушення мозкового кровообігу, судомні розлади, знижений кашлевий рефлекс); особи, що багато палять і т.д.).

Також вакцинуватися проти пневмококу рекомендують організованому контингенту (військовослужбовці, жителі будинків інвалідів, ув’язнені, вихованці дитячих будинків та інтернатів, інші дорослі і діти, які перебувають в умовах закритих колективів) та особам, які постійно знаходяться в спеціальних установах по догляду за людьми похилого віку.

Схема імунізації базується на офіційних рекомендаціях, обирається індивідуально, оскільки залежить від віку особи, що підлягає вакцинації.

Превенар 13 та Синфлорикс можна вводити одночасно з будь-якими з наступних антигенів, що застосовуються як у моно-, так і у комбінованих вакцинах: дифтерії, правця, цільноклітинного або ацелюлярного кашлюкового компоненту, захворювань, які викликаються Haemophilus influenzae типу b, інактивованого поліомієліту, гепатиту В, кору, епідпаротиту, краснухи та вітряної віспи.

Вакцинація- це оберіг від тяжких хвороб!

ПІДГОТУВАЛА Лікар –педіатр, к.мед.н. ВОЛОШИНОВИЧ В.М.

Записатись на прийом

Про нас

Медична практика
"Доктор Царук"

м.Івано-Франківськ
вул. Бандери 60/1

моб.тел.: 098 118 14 14    
моб.тел.: 066 813 01 60

email: medicineforyou@ukr.net

Графік роботи

Чекаємо на Вас:

Пн. - Пт.: 09-00 - 18-00
Сб.: 09-00 - 15-00
Нд.: Вихідний

Підпиcка на новини

Записатись на прийом